Новий Fiat Panda стане одним із найдоступніших електромобілів на ринку

0
116

Fiat готується до презентації нового Panda , включаючи повністю електричну версію, яка обіцяє стати одним з найдоступніших електромобілів на ринку. Це стане значним кроком для Fiat в рамках електромобільної ініціативи Stellantis , наголошуючи на прагненні компанії задовольнити потреби в доступній електромобільності.

Новий електричний Panda відрізняється від своїх побратимів, таких як Peugeot 208 або Opel Corsa, оскільки не ґрунтується на платформі (e-)CMP . Натомість він розроблений на простішій і доступнішій Smart Car Platform від  Stellantis , що має сприяти зниженню ціни до близько 20 тисяч євро. Така стратегія дозволить новій Panda зайняти унікальну нішу на ринку, пропонуючи електричний транспорт ширшому колу споживачів.

Очікується, що новий Panda не буде ретромоделлю і отримає абсолютно новий дизайн, який відрізняється від поточного покоління та концепту Centoventi , представленого Fiat ще у 2019 році. Дизайн обіцяє бути сучасним та унікальним, з елементами, можливо, запозиченими у  Citroen C3 , але зберігають індивідуальність моделі Panda .

Цікаво, що на ринку одночасно будуть присутні два покоління Panda – старе з м’якою гібридною технологією і нове повністю електричне, подібно до того, як зараз співіснують 500e і 500 Hybrid. Це дозволить покупцям вибирати між класичною та екологічнішою версіями популярної моделі.

З урахуванням поточних тенденцій та підвищеного інтересу до електромобілів, новий електричний Panda може стати значним гравцем на ринку, пропонуючи унікальне поєднання стилю, функціональності та доступності. Очікується, що він запропонує  технічні характеристики, які можна порівняти з Citroen e-C3 , включаючи електродвигун потужністю 113 к.с. та акумулятор на 44 кВт-год, що забезпечує запас ходу до 320 км.

Виробництво нового Panda буде налагоджено у Сербії, що є частиною стратегії Fiat щодо зниження виробничих витрат без перенесення виробництва до Китаю. Це наголошує на прагненні бренду зберегти доступність своїх моделей, залишаючись вірним європейському виробництву.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!