Rivian R2 показали у деталях на «живих» фото

0
265

Електричний позашляховик Rivian R2 раніше показали під час офіційної прем’єри. Тепер новинку показали у деталях у мережі. Позашляховик Rivian R2 2026 модельного року займе місце базової моделі у лінійці. Нові фото електрокара публікує сайт Carscoops.

Електричний кросовер зберіг знайомий дизайн інших моделей компанії. У дизайні загалом не відбулося жодних сюрпризів – це фактично зменшений варіант електропозашляховика Rivian R1S. Однак новинка стане більш зручною та придатною для молодих покупців пропозицією.

Електромобіль Rivian R2 – первісток автовиробника у відносно компактному сегменті. Новинка виявиться навіть швидшою за Tesla – розганятиметься до 100 км/год швидше за три секунди в топовому повнопривідному виконанні з трьома моторами. Також з’явиться двомоторний варіант, а базовою стане модель з одним електродвигуном та заднім приводом.

Запас ходу Rivian R2 обіцяють щонайменше 480 км для всіх модифікацій. Разом із цією моделлю компанія вийде на європейський ринок. На даний момент електрокари Rivian продаються у США та Канаді.

Ціна Rivian R2 – 45 000 доларів, що повністю відповідає вартості головного суперника – Tesla Model Y. До того ж покупці (принаймні у США) отримають право на податкову знижку у розмірі 7500 доларів, що зробить новинку ще привабливішою.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!