На базі Dodge Charger 2024 буде побудовано 10 нових моделей. Якими вони будуть

0
55

Керівництво концерну Stellantis, до складу якого входить компанія Dodge, планує побудувати на базі Dodge Charger версії 2024 модельного року 10 нових моделей, седанів та купе. Архітектура STLA Large може бути перепрофільована, щоб відродити безліч старих дводверних та чотиримісних автомобілів Stellantis.

Dodge вдихнув нове життя в свою культову модель Charger, випустивши в 2024 році автомобіль, який поєднує в собі деякі емоційні елементи класичного стилю, що вимагають натискання кнопок, з новою платформою від Stellantis, яка працює як з електричними силовими агрегатами, так і з ДВС. І це змусило нас замислитись: які ще моделі, що належать компаніям, що входять до складу концерну Stellantis, могли б отримати шанс повернутися завдяки платформі STLA Large від Charger.

Ми переглянули архіви та знайшли кілька класичних і не дуже класичних середньо- та повнорозмірних седанів та купе, які, як нам хотілося б, отримали статус STLA Large, а також лінійку Charger Hurricane I6. двигуни та двомоторні варіанти електромобілів.

Ми сумніваємося, що китайська компанія Geely була б рада надати Stellantis своє ім’я Lotus для цього проекту, але якщо залишити осторонь Stellantis тепер є всі інгредієнти, необхідні для ремейку суперседана-монстра 1990-х років для британських та європейських покупців, які відмовилися від Charger, а також для австралійців, які все ще підтримаєте Valiant Pacer 1970-х років.

Ось що, як знаємо, відбувається. Chrysler знадобилося 26 років, щоб відродити модель 300 для седана 2005 року, але цього разу, нова версія цього автомобіля, якщо західним інсайдерам, може з’явитися в 2026 році.

Нещодавно наше видання писало про те, що ті, хто купив Dodge Charger/Chrysler 300, можуть постраждати через непрацюючі подушки безпеки. Американський автовиробник оголосив про те, що в проданих екземплярах – а саме 284 тисячі, Dodge Charger/Chrysler 300 може бути проблема з непрацюючими подушками безпеки. Інфлятори можуть тріснути та порватися, але цього разу це не пов’язано з Такатою – виробником подушок.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!