Fisker продає автомобілі з величезними знижками перед банкрутством

0
25

Компанія Fisker, відомий виробник електромобілів, оголосила про значне зниження цін перед очікуваним банкрутством. Рішення компанії припинити виробництво викликане фінансовими труднощами та неминучим ризиком банкрутства. Щоб полегшити фінансові труднощі, Fisker вирішила провести великий розпродаж своїх акцій, зокрема позашляховиків Ocean, наголошує Motor.

Зниження цін на автомобілі Fisker, особливо на модель Ocean, становить значну частину їхньої реальної ринкової вартості. Базова версія Sport пропонується за ціною 27299 доларів, що на 14000 доларів менше, а модель середнього рівня Ultra подешевшала до 37299 доларів, що на 18000 доларів менше. Крім того, флагманська комплектація Extreme доступна за 39 799 доларів, що на 40 000 доларів менше.

Враховуючи невизначеність щодо фінансової стабільності компанії, Fisker прагне позиціонувати свою модель Ocean як найекономічніший новий електромобіль у Північній Америці. Проте цей крок викликав невдоволення деяких споживачів, які купили Fisker Ocean у кредит, виявивши, що заборгували банку більше, ніж поточна вартість автомобіля.

Крім того, споживачі висловлюють занепокоєння щодо майбутньої гарантії та технічного обслуговування своїх автомобілів, особливо у світлі можливого банкрутства Fisker.

Ці побоювання наголошують на невизначеності майбутньої діяльності компанії Fisker та її наслідків для клієнтів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!