Названо 6 американських автомобілів, які вічно ламаються: від них краще триматися подалі

0
60

Американські автомобілі ніколи не вважалися одними з найпопулярніших на російському ринку, але навіть у них були і залишаються свої шанувальники. Серед таких машин існує чимало відмінних моделей, але існують і менш вдалі.

Журнал “Finance.Yahoo” з посиланням на портал “GoBankingRates” склав ТОП з шести американських автомобілів, від яких краще триматися подалі. Їх вважають не лише поганими з погляду характеристик та ціни, але ще й ненадійними.

Chrysler 300

Великий седан, який у 2024 році складно назвати сучасним з точки зору дизайну. Але у цієї моделі є ще чимало інших мінусів.

По-перше, вона коштує дуже дорого, а по-друге запчастини на неї знайти не вдається навіть самим американцям, тоді як шанси зіткнутися з несподіваною поломкою дуже високі.

Buick Encore GX

Продукт одного з найбільш ненадійних автомобільних брендів за підсумками 2023 року з рейтингом всього 54 бали зі 100 за версією Consumer Reports. Саме він став причиною такої низької оцінки компанії, оскільки вважається чи не найгіршою моделлю для покупки в гамі марки.

У списку проблем Encore GX крім високих витрат на техобслуговування значаться несправності гальмівної системи, двигуна, паливної системи, а також компонентів вихлопу.

Ford Explorer

Колись популярний у Росії кросовер у рідному для нього США вважають занадто дорогим серед 3-рядних автомобілів, а також скаржаться на його низьку надійність, неякісний інтер’єр і погану продуктивність.

Dodge Caravan

Крім проблем з технічною частиною Caravan здатний доставити своїм власникам неприємності низькою паливною економічністю, а також недостатньою динамікою, навіть незважаючи на наявність під капотом потужного і ненажерливого двигуна.

Cadillac XT4 Sport

Кросовер, який поступається своїм конкурентам в особах BMW X3, Genesis GV70 і Lexus NX практично в усьому, зокрема і в надійності. У машини тісна кабіна, проблемний двигун, а також висока ціна.

Lincoln Aviator

Lincoln поряд з Buick став ще однією компанією, яка заробила низький прогнозований рейтинг надійності її автомобілів (54 бали зі 100). При цьому найгіршою моделлю в її гамі було названо саме кросовер Aviator.

Автомобіль страждає від проблем з усім, що тільки можливо (з електронікою, системою приводу, підвіскою, кермовим керуванням, якістю лакофарбового покоління, оздобленням, ущільнювачами і багатьом іншим) і зовсім несхоже, що в Lincoln знають, як із цим впоратися.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!