Названо автомобілі з мінімальною витратою палива

0
214

 

Експерти в автомобільній індустрії оприлюднили список автомобілів із найменшою витратою палива. Ці моделі є ідеальним вибором для тих, хто прагне економії витрат на бензин або дизельне паливо. «Твоя МАШИНА» пропонує розглянути кожен клас транспортних засобів та лідерів щодо ефективності витрати палива.

Седан

Hyundai Accent: Седан Hyundai Accent займає перше місце з витратою палива всього 6,03 літра на 100 кілометрів. Цей автомобіль відрізняється не лише економічністю, а й комфортом у міській їзді.

Mitsubishi Mirage G4: Друге місце посідає Mitsubishi Mirage G4 з витратою 6,36 літри на 100 кілометрів. Цей седан ідеально підходить для тих, хто цінує компактність та економічність.

Honda Civic EX: З витратою 6,56 літри на 100 кілометрів Honda Civic EX займає третє місце. Цей седан пропонує динамічні характеристики у поєднанні з ефективною витратою палива.

Купе

Honda Civic EX: Крім седана, Honda Civic EX також лідирує у категорії купе з витратою палива 6,72 літри на 100 кілометрів.

BMW 4-серії: Серед купе BMW 4-серії є варіантом преміум-класу, але має більшу витрату палива – 8,71 літра на 100 кілометрів.

Хетчбеки

Mitsubishi Mirage: Цей хетчбек ділить перше місце з Hyundai Accent з витратою палива 6,03 літри на 100 кілометрів.

Kia Rio: Kia Rio займає друге місце з витратою 6,53 літри на 100 кілометрів, пропонуючи привабливий дизайн та економічність в одному пакеті.

Гібриди та заряджувані гібриди

Toyota Prius L Eco: Цей гібридний автомобіль відомий своїми низькими витратами палива, всього 4,2 літра на 100 кілометрів, що робить його одним з найекономічніших автомобілів на ринку.

Toyota Prius Prime: У категорії гібридів, що заряджаються, Toyota Prius Prime лідирує з витратою 4,36 літра на 100 кілометрів, що робить його привабливим вибором для тих, хто шукає економічний і екологічно чистий транспортний засіб.

Кросовери

Кросовери представлені різними розмірами, тому важливо звернути увагу на конкретні моделі кожної категорії.

Компактні: Ford Escape Hybrid та Toyota RAV4 Hybrid займають перші місця з витратою палива 5,74 та 5,88 літра на 100 кілометрів відповідно.

Середньорозмірні: У цій категорії Subaru Outback демонструє найкращу ефективність із витратою 8,11 літра на 100 кілометрів.

Повнорозмірні: Ford Expedition і Lincoln Navigator мають більшу витрату палива, що становить 12,38 літра на 100 кілометрів.

 

Клас люкс

Lexus UX 250h займає перше місце в цій категорії з витратою палива 5,6 літра на 100 кілометрів, що робить його чудовим вибором для тих, хто шукає розкішний автомобіль із низькими витратами палива.

Пікапи

Середньорозмірні: Ford Ranger має найменшу витрату палива у цій категорії з 10,23 літри на 100 кілометрів.

Повнорозмірні Серед повнорозмірних пікапів Ram 1500 і Ford F-150 демонструють однакову витрату палива, що становить 10,69 літра на 100 кілометрів.

Дизельні автомобілі
Chevrolet Silverado 1500 Diesel пропонує один із найнижчих витрат серед дизельних пікапів – 8,71 літра на 100 кілометрів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!