Tesla обіцяє зробити революцію у паркуванні

0
159
Tesla обіцяє зробити революцію у паркуванні

Компанія Tesla готує важливе оновлення для автовласників, обіцяючи представити нову функцію під назвою Actually Smart Summon (ASS) (що означає “Фактично розумний виклик”) у квітні цього року. Ця функція є вдосконаленням вже добре відомої Smart Summon, яка може викликати автомобіль до його власника на відстані до 65 метрів; ASS обіцяє стати важливим проривом у використанні штучного інтелекту для навігації на парковці.

Оновлення відбулося після того, як Ілон Маск оголосив, що незабаром будуть представлені вдосконалені версії Summon та Autopark. Вже з’явилися новини про тестування цих функцій, і очікується, що вони будуть доступні у серійних автомобілях у першій половині наступного місяця.

Summon та Autopark є частиною вдосконаленої системи Autopilot, яка також пропонує автоматичне паркування та можливість для власника відкликати автомобіль. Нова функція ASS має посилити ці функції, забезпечивши більш точну та надійну роботу в паркувальних зонах завдяки використанню нейронних мереж.

Фактично, Smart Sammon тестується з початку січня, і на початкових етапах результати були неоднозначними, але подальші випробування показали значні покращення. Система стала більш впевнено маневрувати серед інших автомобілів на парковках і змогла уникати складних ситуацій.

Завдяки впровадженню штучного інтелекту Tesla обіцяє, що автовласники зможуть оцінити такий же прогрес в ASS, як і при переході з FSD Beta V11 на V12. Це важливий крок вперед у розвитку автономного водіння і демонструє прагнення компанії поліпшити взаємодію між автомобілем і власником.

Як водії та громадськість сприймуть це нововведення, ще належить з’ясувати, особливо з огляду на суперечливий вибір абревіатури ASS для цієї функції. Однак немає сумнівів, що Tesla продовжує залишатися в авангарді інновацій в автомобільній промисловості, пропонуючи користувачам розумніші та досконаліші технології.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!