Mercedes-AMG представив гібридний кросовер із дивовижною вартістю за кінську силу

0
10

Mercedes-Benz розширює лінійку своїх гібридних позашляховиків, додаючи в асортименти дві нові версії AMG для моделі GLC Coup e , які обіцяють стати справжнім відкриттям для автомобільного ринку. Серед них особливо виділяється Mercedes-AMG GLC 63 SE Performance , що є плагін-гібридом і має вражаючу потужність 680 кінських сил, що робить його не тільки виключно продуктивним, але й відносно доступним з точки зору вартості за кінську силу.

Mercedes-AMG GLC 43 4Matic+ Coup e , у свою чергу, є м’яким гібридом з 421 кінською силою від чотирициліндрового двигуна об’ємом 2.0 літра, який може тимчасово збільшувати свою потужність на 14 кінських сил завдяки м’якій гібридній підтримці. Ця модель здатна розганятися до 100 км/год лише за 4,8 секунди, досягаючи максимальної швидкості 250 км/год. Ціна на нього в Європі становить 150371 євро, а значить вартість кожної кінської сили дорівнює приблизно 345 євро.

У той же час Mercedes-AMG GLC 63 SE Performance , пропонуючи астрономічну потужність 680 к.с. і 1020 Нм моменту, що крутить, здатний розігнатися до 100 км/год всього за 3,5 секунди, демонструючи максимальну швидкість в 275 км/год. Що особливо примітно, завдяки своєму статусу плагін-гібрида, ця модель пропонується за ціною від 166 883 євро, з «всього» 29 842 євро податку на потужні автомобілі, що робить її ціну за кінську силу лише близько 245 євро.

Спеціальне видання цієї моделі, Edition1 , пропонується за ще більш високою ціною в 194592 євро, підкреслюючи ексклюзивність і високий статус автомобіля в лінійці Mercedes-AMG . Ці новинки від  Mercedes не тільки піднімають планку у світі гібридних позашляховиків, але й пропонують унікальне поєднання потужності, розкоші та відносної економічності, роблячи їх привабливим вибором для цінителів марки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!