Новий Toyota Land Cruiser 250 продовжить бути Prado: машини зі старою назвою зняли на автовозі

0
317

Майже через вісім місяців після світової прем’єри Toyota Land Cruiser 250 компанія Toyota почала відвантажувати дилерам перші екземпляри таких позашляховиків.

У Мережі з’явилися фотографії таких машин, встановлених на автовози, але інтерес японських ЗМІ викликало зовсім не це, а те, що видно видно шильдики з назвою Prado.

На світовій прем’єрі в Японії було заявлено, що Toyota Land Cruiser 250 не є наступником “Прадо”, але, зважаючи на все, машина отримає це знамените ім’я на окремих ринках навіть незважаючи на плани дистанціюватися від нього з боку керівництва компанії. 

Зазняті під час відвантаження позашляховики були автомобілями в різних кольорах кузова, комплектаціях, а також з різним оснащенням.

Наприклад, деякі машини (чорні екземпляри) були укомплектовані триствольними лінзованими фарами прожекторного типу, тоді як в інших випадках встановлена ​​рефлекторна оптика. 

Крім того, серед автомобілів можна помітити модифікацію 250/Prado з круглими фарами (спецсерія First Edition), які є посиланнями до перших «Прадо». 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!