Кросовер BMW Vision X розсекретили за день до прем’єри

0
166

Компанія BMW планувала показати концептуальний позашляховик Vision X на платформі Neue Klasse під час щорічної конференції 21 березня. Однак, як пише BMW Blog, перші зображення прототипу майбутнього електрокросовера вже з’явилися в Мережі.

BMW Vision Neue Klasse X стане продовженням торішнього концепту Vision Neue Klasse, що мав традиційний триоб’ємний кузов. Водночас, судячи з перших фото, на кросовері продемонструють черговий виток розвитку нової дизайнерської стилістики бренду.

Концептуальний кросовер має агресивніший вигляд, ніж седан. Він відрізняється, наприклад, більш вираженими колісними арками та візуально підкресленим бампером. Також на Vision X застосовані традиційна решітка радіатора, що своїми витягнутими обрисами відсилають до низки класичних моделей BMW. Водночас кросовер зберіг традиційний для баварських позашляховиків силует з характерним вигином Хофмайстера.

Повноцінних зображень інтер’єру поки що немає. Видання передбачає, що салон Vision X буде витриманий в мінімалістичному стилі і практично повністю втратить фізичні кнопки. Сама BMW поки що оприлюднила лише одне тизерне фото салону, на якому видно незвичайний центральний дисплей.

Концепт покликаний давати уявлення про перший електричний кросовер BMW на платформі Neue Klasse. Очікується, що його назвуть iX3, а на конвеєр електромобіль стане в середині наступного року. Окрім позашляховика BMW планує випустити ще й седан у габаритах нинішньої 3 серії, але, за однією з гіпотез, серійна версія нової електричної архітектури дебютує все ж таки з кросовером, який вже помічали на тестах.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!