Власники Tesla Cybertruck виявили нову критичну проблему в електромобілі

0
133
Погана погода, особливо сніг з налипаннями, або замерзаючий дощ, є проблемою для усіх автомобілів. Але більшість автовиробників намагаються розташовувати фари таким чином, щоб мінімізувати вплив на них снігу, що летить з дороги, але не у випадку з Tesla Cybertruck.

Електромобіль Tesla Cybertruck став джерелом ще однієї скарги від власників. Зазначається, що під час руху у снігопад освітлювальні прилади електричного пікапа щільно покриваються снігом, що значно погіршує видимість у темний час доби.

Судячи з усього, плоска передня панель пікапа від Tesla, схоже, робить її досить вразливою до налипання снігу під час руху. Здається, проблема посилюється ще й невдалим розташуванням фар. Воно має цікаву особливість – фари розташовані в невеликій щілині між бампером і кузовом, у якій збирає сніг.

Ймовірно інженери Tesla намагались встановити фари якомога нижче, щоб покращити видимість водію та зменшити засліплювання зустрічного транспорту.

Однак Tesla Cybertruck – не єдиний електричний пікап, який страждає від цієї проблеми. Власники електричних пікапів Rivian також скаржаться на подібну проблему з 2022 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!