Названо шість автомобілів, які зникнуть у 2025 році

0
316

Незважаючи на те, що більшість автовиробників намагається розширювати свій модельний ряд, нерідко для цього їм доводиться відправляти під списання непопулярні або неактуальні машини.

Французький офіс журналу Motor1 з’ясував, які автомобілі не доживуть до кінця 2025 року. Їх виявилося одразу шість.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Втрати Alfa Romeo – це завжди трагедія, але як щодо зникнення моделей Quadrifoglio… Італійська компанія припинить випуск Giulia Quadrifoglio після 2024 року, але, якщо вірити чуткам, поверне машину до ладу найближчими роками як електромобіль або «гібрид».

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio

Кросовер Stelvio Quadrifoglio не дочекався 2025 року і вже знято з виробництва. І відроджувати його з нинішнім 505-сильним двигуном ніхто не буде, адже італійський бренд все далі відходить від двигунів внутрішнього згоряння на користь моделей з батарейним живленням.

Chevrolet Camaro

Торік Chevrolet «убив» 4-циліндровий Camaro, а в 2025 році підуть у захід сонця всі його версії. Остання модель шостого покоління «Камаро» з’явилася у грудні 2023 року і продаватиметься доти, доки не будуть реалізовані всі випущені автомобілі.

Ford Escape

Кросовер, який зараз пропонується лише у США, розійшовся торік тиражем у 140 тисяч екземплярів, але навіть цих результатів виявилося замало. Компактний паркетник протримається до кінця 2024-го, але наступного року його вже не буде.

Maserati Ghibli

Провівши на ринку понад 10 років, розкішний седан знімуть із конвеєра у 2025 році, але він навряд чи зникне назавжди. Італійський автовиробник рухається у бік електрифікації та, ймовірно, незабаром дасть ім’я Ghibli електрокару або гібридній машині.

Mini Clubman

Нова і покращена лінійка автовиробника Mini більше не включатиме великий Clubman, який, на думку керівництва компанії, спотворює філософію бренду.

Технічно машини ще пропонуються на деяких ринках, але у поодиноких екземплярах. Щойно їх розпродадуть, модель припинить своє існування.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!