Все, що відомо про найдешевший кросовер Skoda

0
190
Все, що відомо про найдешевший кросовер Skoda

До запуску новинки ще більше року, але проект найбюджетнішого SUV у лінійці чеської марки вже обростає подробицями. Поки одні ЗМІ гадають, яке ім’я оберуть для моделі — Kymaq, Kariq, KwIQ, Kylaq чи Kyroq, інші зіставляють її характеристики з потенційними конкурентами. Так, видання Autocar India прочитає в суперники поки що безіменному кросоверу Hyundai Venue, Kia Sonet, Mahindra XUV300, Tata Nexon, а також Maruti Suzuki Fronx та Brezza.

Всі ці моделі відносяться до сегменту компактних кросоверів на індійському ринку, на який і орієнтований новий позашляховик Skoda. Всі вони не перевищують у довжину чотирьох метрів, колісна база варіюється від 2,49 до 2,6 метра, у всіх 16-дюймові колісні диски та об’єм багажника варіюється від мінімальних 257 літри (Mahindra XUV300) до максимальних 385 (Kia Sonet).

З усіх перерахованих показників про майбутню модель Skoda поки відомо лише те, що її колісна база дорівнюватиме 2,56 метра. Це на 85 мм коротше, ніж у більшого Kushaq (2,65 метра).

Індійський портал також порівняв показники силових агрегатів. У кросовера Skoda буде літровий трициліндровий двигун з турбонаддувом – стільки ж циліндрів у моторів Mahindra XUV300 і Tata Nexon, у решти паркетників двигуни чотирициліндрові. Передбачувана потужність – 115 кінських сил проти, наприклад, 83 сил Hyundai Venue і Kia Sonet. Є подробиці і про коробки передач майбутньої Шкоди: їх буде дві на вибір, механічна та автоматична, обидві на шість ступенів. Аналогічні трансмісії і у конкурентів, за винятком Tata Nexon, Venue та Sonet, які пропонуються із семиступінчастим роботом.

Autocar India припускає, що кросовер Skoda буде коштувати від 900 тисяч до 1,4 мільйона рупій, що в перерахунку на гривні становить 400 і 650 тисяч гривень. Якщо це припущення виявиться вірним, то новинка розташується в одному ціновому сегменті з Nissan Magnite та Renault Kiger.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!