Toyota Tacoma і Toyota Hilux виявилися не найкращими вживаними пікапами

0
96
Toyota Tacoma і Toyota Hilux виявилися не найкращими вживаними пікапами

Сегмент пікапів поступово трансформується з нішевих утилітарників у автомобілі, які можна використовувати як у місті, так і за його межами.

Довгий час існувала думка, що найкращими представниками цієї категорії машин є Toyota Tacoma і Toyota Hilux, але недавнє дослідження розставило все по місцях, довівши, що вони далеко не ідеальні пікапи на вторинному ринку.

Аналітики iSeeCars розглянули всі пікапи, представлені на світових ринках, визначивши які з них забезпечують найбільшу цінність, виходячи з їх ціни і довговічності. У результаті найкращим представником цього класу виявився Honda Ridgeline.

Згідно з підрахунками, після перших п’яти років з моменту старту експлуатації ця модель здатна зберігати понад 290 тисяч кілометрів життєвого циклу, що становить 71,2% її середнього терміну служби.

Ridgeline стала найкращою не лише у категорії 5-річок, а й 10-річних машин. Заявлено, що через десять років від початку використання цей пікап Honda здатний зберегти 49,6% свого середнього терміну служби, що у кількісному вираженні становить понад 200 тисяч кілометрів.

Зараз Honda Ridgeline можна придбати і на російському ринку. Машини 2023 року випуску, що ввозяться зі США, оснащуються 3,5-літровим бензиновим двигуном потужністю 280 кінських сил. Але коштують вони дорого. Ціни на такі пікапи становлять щонайменше 6,3 мільйона рублів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!