Названо ТОП-10 автомобілів з низькою витратою палива

0
298
Названо ТОП-10 автомобілів з низькою витратою палива

З постійним зростанням цін на бензин важливо обирати транспортні засоби з кращою витратою пального, щоб заощадити гроші та знизити вплив на навколишнє середовище. На сьогоднішній день безліч автомобільних виробників пропонують ефективні за витратою бензину моделі. Експерти видання Autoevolution склали свій список найбільш економічних бензинових авто у 2024 році.

1. Toyota Prius LE: це гібридний седан, що пропонує унікальне поєднання економії пального та екологічної дружності, з витратою пального до 4,1 літра на 100 кілометрів.

 

2. Hyundai Elantra Hybrid Blue: це сучасний і стильний гібридний седан, що забезпечує ефективне використання пального зі значенням 4,4 літра на 100 кілометрів.

3. Toyota Camry Hybrid LE: це просторий і комфортабельний седан із високою економічністю та надійністю, з витратою палива до 4,5 літра на 100 кілометрів.

4. Toyota Corolla Hybrid LE та XLE: це популярні седани, що ідеально підходять для міської та заміської їзди завдяки своїй економічності, з показником витрати палива до 4,7 літра на 100 кілометрів.

5. Honda Accord Hybrid EX-L: це розкішний і економічний седан, що пропонує комфорт і надійність, з витратою палива до 4,9 літра на 100 кілометрів.

6. Hyundai Sonata Hybrid: це сучасний седан з високою економічністю та комфортом для довгих поїздок, з показником витрати палива до 5,0 літрів на 100 кілометрів.

7. Lexus ES 300h: це розкішний та ефективний седан, що забезпечує високий рівень комфорту та технологій, з показником витрати пального до 5,3 літра на 100 кілометрів.

8. Toyota Crown XLE та Limited: це розкішні седани, що пропонують комбінацію стилю, комфорту та економії, з витратою пального до 5,7 літрів на 100 кілометрів.

9. Mitsubishi Mirage: це доступний та економічний вибір для міської їзди, що забезпечує зручність та економію, з показником витрати пального до 6,0 літрів на 100 кілометрів.

10. Honda Civic Седан EX: це компактний седан, що ідеально підходить для міського життя, завдяки своїй економічності та надійності, з показником витрати палива до 6,7 літрів на 100 кілометрів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!