Розкрито найнадійніші автомобілі для пенсіонерів

0
77
Розкрито найнадійніші автомобілі для пенсіонерів

Однією з останніх тенденцій в автомобільній промисловості є активне впровадження передових технологій, які дозволяють їздити за кермом безпечно, а іноді взагалі відволікатися від керування машиною. Обидва компоненти вважаються дуже важливими, коли йдеться про літніх покупців, адже зміни, що відбуваються з віком, можуть впливати на навички їх водіння.

Такі машини просто зобов’язані включати у своє оснащення: гідропідсилювач або електропідсилювач керма, помічника при гальмуваннях та електронного асистента водія. А ще автомобілі для пенсіонерів мають бути надійними, оскільки вікові порушення водійських якостей часто призводять до підвищеного зношування транспортного засобу.

Журналісти видання «Insider Monkey» склали список із семи надійних машин, які максимально підходять під запити людей похилого віку. Ось як виглядає підсумковий список:

7 місце – Subaru Outback

Оцінка – 2 бали з 3

Відкрив сімку найкращих універсал підвищеної прохідності Subaru Outback. Машину похвалив за її надійність та привабливий зовнішній вигляд, а також за міцну конструкцію та розумну вартість володіння.

В автомобіль легко сідати і виходити з нього, що робить “Аутбек” одним з найкращих пропозицій для літніх покупців. Крім того, він оснащений безліччю функцій безпеки, однією з яких є автоматичне екстрене гальмування.

6 місце – Toyota Camry

Оцінка – 2 бали з 3

Знаменитий своєю надійністю седан, який забезпечує хорошу оглядовість з сидіння водія і може похвалитися простотою в керуванні. У плюси Camry для літніх водіїв також заносять комфортний салон та плавну роботу підвіски.

5 місце – Honda Civic

Оцінка – 2 бали з 3

Автомобіль, що має репутацію дуже надійного та довговічного транспортного засобу. Останні покоління цієї моделі оснащені кількома корисними для вікових водіїв безпековими функціями, однією з яких є попередження про можливість зіткнення з перешкодою.

4 місце – Toyota Corolla

Оцінка – 3 бали з 3

Вважається чи не найбезвідмовнішим і довговічнішим автомобілем у світі здатний похвалитися не тільки міцною конструкцією, але ще й зручним салоном, що максимально підходить під потреби літніх власників, а також усіма необхідними для них функціями безпеки, що пропонуються вже в «базі».

3 місце – Kia Soul

Оцінка – 3 бали з 3

Відкриває трійку найкращих автомобіль, здатний легко маневрувати в умовах високого трафіку та вузьких вулиць. Крім того, Soul відрізняється високою міцністю та оснащений багатьма сучасними функціями безпеки, включаючи системи допомоги під час руху в смузі та повним набором подушок безпеки вже в початковій комплектації.

2 місце – Hyundai Sonata

Оцінка – 3 бали з 3

Срібло дісталося ще одній корейській моделі. За визнанням авторів цього рейтингу, вона володіє всім необхідним набором безпеки, важливим для вікових водіїв, здатна здивувати своїм просторим салоном і м’якою роботою підвіски.

1 місце – Subaru Legacy

Оцінка – 3 бали з 3

Найнадійнішим автомобілем для пенсіонерів виявився названий седан підвищеної прохідності від Subaru. Перше, за що хвалять Legacy – це його надійність. Але, крім неї, машина включає в свій арсенал все, що необхідно для літніх власників.

Наприклад, у неї є повний привід, що забезпечує додаткове зчеплення та стійкість у суворих погодних умовах, зручний для посадки та висадження салону, а також повний набір безпеки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!