Топ-10 вживаних автомобілів, які дуже надійні, а значить їх можна купувати з високою впевненістю

0
68

Зі зростанням цін на нові автомобілі багато покупців кинулися на вторинний ринок, який хоч і дозволяє придбати машину за нижчою ціною, але таїть у собі певні ризики, у тому числі купити авто, схильне до поломок.

Редакція американського видання CarBuzz склала список з десяти вживаних автомобілів, які дуже надійні, а значить їх можна купувати з високою впевненістю, що вони не зламаються.

1 місце – Lexus RX

Попереднє покоління Lexus RX було збудовано так, щоб бути зручним, безпроблемним та безпечним автомобілем. Це підтверджують його оцінки у всіляких рейтингах надійності.

Стверджується, що за довгі роки японці усунули практично всі технічні недоліки цієї моделі, а значить її можна вважати одним із кращих виборів, коли мова заходить про машину, що була у використанні.

2 місце – Kia Optima

Седан середньорозмірного сегменту, який більше не випускається, але, як і раніше, дуже популярний серед покупців. І не дарма. Машина зарекомендувала себе як дуже надійна і не поступається за цим показником знаменитим Toyota Camry та Honda Accord.

3 місце – BMW 4-Series

Один з небагатьох європейських автомобілів із високим рейтингом надійності у люксовому сегменті. “Четвірка” доступна відразу в декількох кузовах: від 2-дверного купе до кабріолету, а також може похвалитися багатим оснащенням.

4 місце – Mini Cooper

Багато хто впевнений, що створений руками BMW хетчбек Mini Cooper ненадійний, але американці з цим не погоджуються і ставлять машину на четвертий рядок цього рейтингу. Машину оцінили навіть вище, ніж її відомих конкурентів, включаючи Mazda MX-5 Miata, Toyota BR86 та Honda Civic Si.

5 місце – Toyota Highlander

Сімейний кросовер “Тойоти”, який опинився в цьому рейтингу з тих же причин, що і Lexus RX. І це надійність. Автомобіль побудований на перевіреній часом платформі і має безвідмовний мотор, а також відмінну місткість.

Далі в цьому ТОП-і розташувалися: Kia SportageChevrolet BlazerChevrolet TahoeToyota 4Runner, а замкнув десятку найкращих Lexus GX.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!