Названі автомобілі Tesla, які майже не ламаються

0
22

На зорі існування електромобілі Tesla часто виступали об’єктом глузувань, а також страждали від безлічі неприємних поломок, включаючи проблеми з батареями, які через різні дефекти могли спалахувати.

Згодом американський автовиробник вирішив більшість недоліків, пов’язаних з його машинами, і навіть став однією з найбажаніших марок для покупців електрокарів. Але які його автомобілі є найбільш надійними? Відповідь це питання існує.

Ми скористалися дослідженнями авторитетних аналітичних видань, таких як «Consumer Reports», «Edmunds» та «KBB», назвавши моделі Tesla, які найменше страждають від поломок.

Tesla Model S

Найнадійнішим автомобілем Tesla виявився один із її перших седанів, який отримав ім’я Model S. Найбільш міцними називають машини 2014 та 2015, а також 2016 та 2017 років випуску, але й інші практично не відстають від них з погляду безпроблемної експлуатації.

До переліку плюсів машини крім надійності включають її продуктивність. З базовим двигуном 4-дверцята розганяється від 0 до 100 км/год всього за 3,5-секунди, а також володіє технологіями, що стали революційними в сегменті електромобілів.

Tesla Model 3

Ще один седан, але більш бюджетного класу, позиціонується як другий найнадійніший електрокар Tesla. Найбільш «невбивними» називають машини, випущені через 2 роки з моменту початку виробництва моделі, тобто у 2018 та 2019 роках.

Автомобіль має просторий салон, а також два багажники, але «кульгає» в плані продуктивності.

Tesla Model X

Автомобіль, що став своєрідною сумішшю мінівена, кросовера та седана. Машина вражає своїми задніми дверима на кшталт «крила чайки», а також дизайном та простором усередині. Втім, Model X це не тільки красива обкладинка, але ще й один з найміцніших автомобілів Tesla.

Єдиним його недоліком називають високу ціну, яка помітно перевищує середній показник у класі.

Tesla Model Y

Замикає цей ТОП хетчбек, який називають мініатюрною версією Model X. У Model Y немає таких же вражаючих дверей, як у її старшої родички, але вона є одним з найсучасніших автомобілів компанії, в якому реалізовані всі технологічні інновації.

Найбільш міцними експерти називають Model Y 2021 випуску, але серйозних проблем немає і у машин інших виробничих років.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!