Головна Авто Whatcar підготував свій рейтинг ненадійних електрокросоверів

Whatcar підготував свій рейтинг ненадійних електрокросоверів

0
271

Британський автомобільний портал Whatcar.com у співпраці зі страховою компанією MotorEasy провели опитування серед 21 тисяч власників електричних кросоверів, щоб з’ясувати, з якими проблемами вони стикаються. Результати показали, що Opel Mokka (2020 року випуску та новіший) виявився найменш надійним серед усіх, причому понад 50% його власників зіткнулися з технічними несправностями, найчастіше пов’язаними з акумулятором, мультимедіа та навігацією. Приблизно в 40% випадків машини доставлялися на ремонт на евакуаторі, але більшості власників вдавалося користуватися безкоштовним ремонтом за гарантією.

Jaguar I-Pace (2018 року випуску та новіше) також опинився серед лідерів за кількістю скарг. З проблемами зіткнулися 42% власників, і у 35% випадків автомобілі вимагали евакуації для подальшого ремонту. Більшість ремонтів також проводились за гарантією, проте деяким власникам довелося платити понад 1500 фунтів стерлінгів за ремонтні роботи.

Трійку замикає Audi Q8 e-tron (з 2019 року випуску), 40% власників якого зіткнулися з необхідністю звернення до сервісних центрів, переважно через проблеми з електронікою та мультимедіа. На відміну від інших моделей у рейтингу, більшість автомобілів Audi Q8 e-tron могли дістатися самостійно. Ремонт для більшості власників було здійснено безкоштовно за гарантією.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!


Дякуємо!

Тепер редактори знають.