На рендерах показали найдешевший і найкомпактніший Toyota Land Cruiser

Час читання: < 1 хв.
0

Минулого року відбулася довгоочікувана презентація нової генерації Toyota Land Cruiser Prado 2024. Автомобіль отримав індекс 250. Під час офіційного дебюту оновленої моделі виробник також розкрив свої плани щодо розширення даного сімейства.

Так, у найближчі роки до лінійки позашляховика буде включено електричну версію і найкомпактнішу модель. Причому остання виявиться найбільш бюджетною у сімействі. Поки що офіційної інформації про дану модифікацію «Крузака» небагато. Однак, це не завадило незалежним дизайнерам показати новинку на своїх рендерах. За чутками, машина може отримати назву Land Cruiser FJ.

Судячи з зображень, позашляховик отримає 5-дверне виконання. У плані габаритів новинка виявиться компактнішою за LC 250, але при цьому успадкує у останнього ряд дизайнерських елементів. Наприклад, спереду розмістяться прямокутна оптика та брутальний бампер. В основі автомобіля лежатиме підвид платформи TNGA-F, завдяки якій забезпечуватиметься висока жорсткість кузова на скручування. Довжина машини повинна становити 4390 мм, а відстань між осями – 1840 мм. Дебют новинки заплановано на 2025-2026 роки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!