Стало відомо, водії авто яких марок найчастіше потрапляють до аварії

Час читання: < 1 хв.
0

Недавнє дослідження американських вчених кинуло світло на питання, пов’язане з аварійністю та належністю до певних марок автомобілів. Стало відомо, на яких машинах найчастіше потрапляють у ДТП.

За даними дослідження, яке було засноване на аналізі статистики автомобільних аварій, з’ясувалося, що власники преміальних марок, таких як Infiniti, Acura, Mercedes-Benz та Lexus, виявляються найчастіше залучені до дорожніх пригод.

Чому це відбувається? На думку вчених, однією з основних причин є наявність негативних факторів, таких як п’яне водіння, перевищення швидкості та вживання наркотиків серед власників даних марок автомобілів. Преміальні автомобілі, з їх потужними двигунами та можливістю досягнення високих швидкостей, іноді можуть стати принадою для водіїв, які бажають випробувати межі свого автомобіля та своїх навичок водіння.

Крім того, власники преміальних автомобілів, маючи соціальний статус і почуття недоторканності, можуть бути більш схильні до порушення правил дорожнього руху. Деякі з них, можливо, відчувають перевагу над іншими учасниками дорожнього руху і вважають, що правила не поширюються на них.

Важливо, що ці дослідження не означають, що це власники преміальних автомобілів схильні до порушень чи аварій. Це лише статистичні дані, що показують тенденцію. Тим не менш, вони можуть бути використані для привернення уваги до питання безпеки на дорогах та необхідності дотримання правил керування незалежно від марки автомобіля.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.