Названо 6 недешевих авто, які постійно ламаються

Час читання: 2 хв.
0

Дехто вважає, що дорожчий автомобіль – тим менше клопоту і головного болю він підносить, але це не зовсім так. Нещодавнє дослідження західних аналітиків підтверджує, що продукція навіть кращих преміальних автовиробників схильна до частих і серйозних механічних проблем, що призводить до високих витрат часу та грошей на їх усунення.

Видання «GOBankingRates» із посиланням на недавній матеріал організації «Consumer Reports» зібрав шістку дорогих автомобілів, які постійно ламаються. Майже кожного з них зараз можна купити в Україні.

2023 Jaguar F-Pace

Незважаючи на приголомшливе прискорення, неймовірний комфорт і симпатичний дизайн новий F-Pace не дотягує до хороших оцінок у всіляких рейтингах надійності.

Експерти стверджують, що машина 2023 випуску схильна до стабільних механічних поломок, а також радять тим, кому потрібен розкішний кросовер з високою надійністю, придивитися до Lexus і Acura, але ніяк не Jaguar.

Audi A6 2016 та 2019 років

Незважаючи на загальну непогану надійність автомобілів Audi, саме модель A6 вважається тією, від якої варто триматися подалі. Автомобілі зазначених років випуску мають оцінку з точки зору безвідмовності всього 1 бал з 5 можливих.

Власники таких машин повідомляють про проблеми з шумом у салоні, витоках, скрипах, деренчаннях, а також про виходи з ладу двигунів з підвіскою та кермового управління.

Alfa Romeo Giulia 2023 року

Машина з екзотичним і спортивним дизайном, який приваблює роззяв на шосе, виявилася далеко не найнадійнішою в сегменті дорогих автомобілів. Седан посів останнє місце серед преміальних компактних авто з прогнозованою надійністю лише 2 бали з 5.

Mercedes-Benz C-Class 2023 року

Стильна та розкішна німецька 4-дверцята увійшла до списку популярних преміальних седанів, від яких варто триматися подалі. А все тому, що машині вдалося зайняти лише 11-те місце з 15 за надійністю з оцінкою 2 бали з 5.

Volvo XC60 2023 року

Колись автомобілі Volvo сприймалися як перевірені та безвідмовні машини преміального класу, але прикрощами цього року для них став кросовер XС60.

Дворядний «паркетник» включили до списку машин, які краще уникати, оскільки оцінка їхньої надійності дорівнює всього 2 балам з 5 і є гіршою за середню.

Tesla Model S 2020-2022 року

Замкнув список дорогих автомобілів, що постійно ламаються, електричний седан Model S від Tesla.

Якщо більш ранні машини (з 2015 по 2019 роки) мали середню або навіть високу оцінку з точки зору надійності, то сучасні (з 2020 по 2022 роки) провалилися в рейтингу 2023 року, заробивши всього 2 бали, тоді як максимальна оцінка в цій дисципліні була 5 балів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.