Toyota розпродала новий Land Cruiser 250 у Європі всього за 30 хвилин

Час читання: < 1 хв.
0

Нове покоління позашляховика Toyota Land Cruiser Prado, що отримало індекс 250, поступово йде від країни до країни. Після дебюту в США на черзі опинилася Європа, де машину зустріли не просто з великою увагою, а з ажіотажним попитом.

Згідно з інформацією, опублікованою виданням “Hungary.Postsen”, позашляховик Land Cruiser 250 з відведеним лімітом на Німеччину в 1000 машин було розпродано в цій країні всього за 30 хвилин.

Офіційний прийом замовлень на автомобіль був відкритий о 8 годині ранку за місцевим часом 21 грудня і припинився за півгодини, оскільки вся перша партія позашляховиків була надзвичайно оперативно заброньована місцевими покупцями.

Ті, хто прогав таку можливість, будуть занесені в лист очікування, і наступного разу вона у них з’явиться тільки в 2024 році.

Нагадаємо, перша партія Land Cruiser 250 отримала назву First Edition. Машини відрізняються від стандартних варіантів невеликими змінами дизайну.

Наприклад, у дебютних «двохсот п’ятдесятих» будуть круглі фари і квадратні решітки радіатора, які разом з написом бренду зроблять їх схожими на машини 70-х – 80-х років. У позашляховиків, які мають намір випускатися масово, фари виявляться квадратними.

Крім того, партія LC 250, що відкриває продажі, отримає власний пісочний колір кузова і особливу обробку салону.

Приводити в рух машини належить 2,8-літровому «наддувному» дизельному мотору потужністю 204 кінські сили, що працює в парі з автоматичною коробкою передач і системою повного приводу.

Цінник на дебютні позашляховики в Європі становить 86 тисяч євро.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!