Кросовер Toyota RAV4 втрачає свою зразкову надійність

Час читання: < 1 хв.
0

Кросовер RAV4 незалежно від покоління незмінно входив до списку найнадійніших автомобілів Toyota, але машини 2024 модельного року ризикують зіпсувати зразкову репутацію цієї японської моделі. Принаймні на це вказують дані, зібрані журналістами видання Motorbiscuit з провідних американських аналогічних агентств.

Авторитетне видання JDPower ставить RAV4 2024 оцінку за надійність 76 балів зі 100, що можна назвати досить середнім показником. Прямі конкуренти цієї «Тойоти» виглядають з погляду безвідмовності набагато краще.

Так, наприклад, Honda CR-V 2024 модельного року заробив від цього ж журналу 80 балів, Mazda CX-5 – 82 бали, а Subaru Forester взагалі удостоївся оцінки в 84 бали.

Інше відоме американське агентство CarComplaints також нарікає на падіння надійності RAV4, але вже не машин 2024 модельного року, а попередніх, але в тому ж п’ятому поколінні (XA50).

Найбільше скарг на сайті цього джерела припало на автомобіль 2019 року, тоді як найменша кількість негативних відгуків отримали машини 2023 року.

Більшість із них стосується різних проблем, у тому числі несправностей кондиціонера, збоїв у роботі екрану мультимедійної системи та гальмівної системи, а також несправностей, пов’язаних із електронікою.

Крім них власники гібридних RAV4 нарікають на поширений дефект, пов’язаний з неможливістю повністю заповнити бензобак машини через його неправильну форму.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!