Найбільший позашляховик Audi кардинально змінився

Час читання: 2 хв.
0

Нинішнє покоління Audi Q7 існує багато років. Модель була представлена ​​9 років тому в Детройті і була ретельно оновлена ​​у 2020 році. Тепер позашляховик переживає другий рестайлінг, під час якого він отримав нову передню частину. Ґрати не тільки інші за формою, а й по-іншому наповнені. Залежно від обраної версії доступний “лускатий” візерунок, частини якого сама Audi описує як “крапчасті”, з L- або S-подібними елементами.

Грати та її декоративний край тепер доходять до краю капота і повністю з’єднуються з абсолютно новими фарами. У якомусь сенсі Audi поєднує в собі минуле та сьогодення. Наприклад, як і в багатьох останніх моделях, освітлення фактично поділено на два рівні. Світлодіодні денні ходові вогні, які раніше розташовувалися в нижній частині блоків фар, тепер розташовані на самому верху. Самі фари знаходяться у тому ж блоці, але знизу. Світлодіодний підпис ДХО та задніх ліхтарів можна налаштовувати. Задні ліхтарі вперше можна замовити з технологією OLED, тоді як матричні світлодіодні фари (у тому числі HD) доступні як опція.

Крім того, модель отримала повністю новий передній бампер та оновлені відбивачі у нижній частині задньої панелі. Audi заявляє, що використовувала в дизайні значно менше надмірностей. Q7 без пакета S Line мають більш контрастні за кольором декоративні елементи у бамперах та внизу дверей. Усі Q7 отримують нові комплекти коліс. На додаток до Black Black любителі чорних акцентів також можуть вибрати пакет Black Plus . Audi також оновлює інтер’єр Q7 , впроваджуючи нові програми в інформаційно-розважальну систему та додаючи функції до цифрової комбінації приладів. Знову ж таки, Q7 доступний з пневматичною підвіскою.

Audi знову включила лінійку м’яких гібридних бензинових та дизельних двигунів до міжнародного списку силових установок. 45 TDI та 55 TDI отримують мотор 3.0 V6 TDI потужністю 231 к.с. та 500 Нм та 286 к.с. та 600 Нм відповідно. У списку бензинових версій – м’який гібридний 3.0 V6. Він належить для версії 55 TFSI і має потужність 340 к.с. та 500 Нм, допомагаючи Q7 досягати швидкості 100 км/год за 5,6 секунди. Всі агрегати в якості трансмісії використовують 8-ступінчастий «автомат» Tiptronic . Повний привід входить до стандартної комплектації.

Audi SQ7 знову стає абсолютно топовою версією. SQ7 розпочав свою європейську кар’єру з дизельним двигуном, але тепер оснащений потужним бензиновим двигуном 4.0 V8 потужністю 507 к.с. і 550 Нм, достатньою, щоб допомогти позашляховику досягти швидкості 100 км/год із місця за 4,1 секунди. Максимальна швидкість обмежена електронікою у позначці 250 км/год. Восьмициліндровий двигун має технологію деактивації циліндрів, а це означає, що при низькому навантаженні SQ7 використовує лише чотири циліндри.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!