Компанія Porsche офіційно представила електричний кросовер Macan нового покоління

Час читання: 2 хв.
0

Porsche сьогодні, 25 січня, представила новий електричний Macan, запускаючи друге покоління своєї популярної моделі. Після десяти років з моменту свого дебюту Macan тепер повністю перейшов на електричну тягу, пропонуючи покращений дизайн, високу продуктивність і запас ходу, придатний для далеких поїздок.

Новий Macan та його турбоверсія обіцяють надати клієнтам Porsche все, що вони очікують від електричного SUV: інноваційний дизайн, видатну продуктивність та універсальність у повсякденному використанні.

“Ми піднімаємо Macan на абсолютно новий рівень – з визначною електричною продуктивністю, новим досвідом водіння і виразним дизайном”, – сказав Олівер Блюм, голова правління Porsche AG, на світовій прем’єрі в Сінгапурі.


Моделі Macan оснащені найновішими PSM моторами, розміщеними на передній і задній осі, які забезпечують високу ефективність. Macan 4 здатний видавати до 408 л. потужності, в той час як Macan Turbo – до 639 к.с., з максимальним моментом, що крутить, 650 і 1 130 Нм відповідно. Ці характеристики забезпечують Macan 4 прискорення до 100 км/год за 5,2 секунд, а Macan Turbo – за 3,3 секунд.

Новий Macan побудований на інноваційній платформі Premium Platform Electric (PPE) з 800-вольтовою архітектурою. Літій-іонна батарея на 100 кВт/год, розташована в нижній частині кузова, забезпечує дальність ходу до 613 км (Macan 4) та 591 км (Macan Turbo) за стандартом WLTP. Батарею можна зарядити від 10% до 80% лише за 21 хвилину на станції швидкої зарядки потужністю до 270 кВт.


Моделі Macan характеризуються спортивними пропорціями та купеподібними лініями, відбиваючи класичний дизайн Porsche, адаптований до вимог електричного транспортного засобу. Передня частина з капотом, що гладко піднімається, і виразними крилами надає SUV динамічний вигляд навіть під час паркування. Macan оснащений новітньою системою активної та пасивної аеродинаміки для підвищення ефективності та запасу ходу.

В інтер’єрі нового Macan присутня відомий стиль Porsche із сучасними цифровими та аналоговими елементами управління. Завдяки електрифікації Macan пропонує більше місця для багажу та покращений простір для пасажирів.


Porsche також обіцяє високий рівень індивідуалізації внутрішнього оздоблення та використання екологічно чистих матеріалів в інтер’єрі електричного Macan.

Продаж нового Macan почнеться в другій половині року, а виробництво буде здійснюватися в заводі Porsche в Лейпцигу, який є найбільш екологічним.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!