Головна Авто У мережі показали найдешевший Mercedes «Гелендваген»

У мережі показали найдешевший Mercedes «Гелендваген»

Час читання: < 1 хв.
0

Новий позашляховик Mercedes, який стане дешевшим варіантом знаменитого Гелендвагена, показали в мережі. Про довгоочікувану машину з’являється все більше інформації.

Авто показали на сайті Autocar. Дизайнери продемонстрували свій погляд на новинку, яка очікується до 2026 року. На зображенні – автомобіль із квадратним силуетом та дуже характерною зовнішністю. Таку машину легко уявити на дорозі.

Раніше виробник показав перше фото новинки — це тизер, на якому компактний позашляховик зобразили збоку. Зображення не надто інформативне, проте новий Mercedes Little G (робоча назва) демонструє чітку схожість із повнорозмірним G-Class.

Та й напис свідчить про те саме. Проте виробник спеціально написав «g» малим регістром, щоб наголосити на невеликих розмірах автомобіля. Ми бачимо строгий геометричний силует, прямий капот і передній бампер, а ззаду видно запасне колесо. Або зовнішній багажний бокс.

Новий позашляховик збудують на платформі MMA. Вона дозволяє встановлювати і двигуни внутрішнього згоряння, і електромотори. Тобто, електричний варіант з’явиться точно. А над ДВЗ виробник, напевно, ще розмірковує.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!


Дякуємо!

Тепер редактори знають.