Американські аналітики опублікували рейтинг «дальності ходу» сучасних електромобілів

0
429

Американські аналітики відстежили всі тести та показники ефективності електромобілів і на основі узагальнених даних створили найкращу схему рейтингу.

Дослідження Міністерства енергетики США охоплювало електромобілі, вироблені в усьому світі, незалежно від ваги, габаритів або обсягу продажів. Основним критерієм оцінки був запас ходу.

До топ-20 увійшли моделі, які можуть проїхати більше 500 км на одному заряді. Найменший запас ходу у Polestar 2 і Ford F-150 Lightning ER – 514,9 км; обидва мають майже однаковий запас ходу – 514,9 км, з невеликою різницею після другого знаку після коми.

Перше місце посів американський виробник розкішних електричних спортивних автомобілів Lucid Motors. Електромобіль Lucid Air Grand Touring проїхав 516 миль (830,4 км) на одному заряді. Цей показник був офіційно зафіксований експертами Міністерства енергетики США.

Tesla не посіла ні другого, ні третього місця в тесті на дальність пробігу. Більше того, вона навіть не увійшла до п’ятірки лідерів: Tesla Model S із запасом ходу 651,7 км посіла лише шосте місце.

Втім, ця цифра може бути зменшена, оскільки Rivian R1S Dual Motor Max Pack з запасом ходу 643,7 км вже на першому місці, випереджаючи її всього на 8 км.

Загальну оцінку запасу ходу електромобілів можна побачити на інфографіці, що базується на опитуванні американських енергетичних експертів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.