У тому, що машина виходить з ладу, немає нічого приємного, адже щоразу на усунення несправності потрібно витрачати вільний час та певну суму грошей. Але є кілька компонентів машини, поломки яких для автовласників стануть справжньою катастрофою. А все тому, що вони вимагають дуже високих витрат на їх усунення.
Іспанська компанія «RACE» склала список із несправностей, які коштуватимуть автомобілістам дуже дорого.
У своєму розрахунку вони орієнтувалися на середній легковий автомобіль C-сегмента, ціну нових запчастин для нього та вартість одного робочого норма-години у розмірі 65 євро.
На першому рядку в цьому рейтингу виявилася поломка коробки передач . У середньому за ремонт трансмісії в Європі доводиться заплатити 7 тисяч євро у випадку з механікою і 11 тисяч євро з АКПП.
Далі йде блок циліндрів – 5 тисяч 300 євро та ГБЦ – 5 тисяч євро.
Четверта позиція опинилася за зламаними форсунками , за заміну яких на нові в майстерні доведеться викласти близько 3 тисяч 900 євро, а п’ята – за колінчастим валом – купівля та встановлення нового коштуватиме власнику машини приблизно 3 тисячі 300 євро.
У 2 тисячі 800 євро виллється для автовласника заміна турбіни , а 2 тисячі 500 євро доведеться викласти за новий сажевий фільтр (зі зняттям та встановленням).
Замикають цей список маховик , що вийшов з ладу . Його заміна на новий коштуватиме 1 тисячу 600 євро, а також кондиціонер . У випадку з останнім на компресор разом із ціною роботи потрібно буде витратити близько 1500 євро, а на випарник – приблизно тисячу євро.
Volkswagen анонсував велике оновлення свого електричного хетчбека ID.3 , яке планується до випуску у 2026…
Найдешевший кросовер Tesla 2025 року готують до прем’єри. Хоча автомобіль уже вирушив у виробництво. Тепер…
Renault попереджає: нові регуляції Євросоюзу можуть підвищити вартість автомобілів на 40% до 2030 року. Що…
Hyundai представив електричну Creta. Улюблена Creta у своєму індійському втіленні оновилася рік тому. Тепер у…
Зима в Україні часто буває непередбачуваною, і передбачити її погодні умови не завжди просто. Однак…
сновні чинники, що впливають на ефективність зимових шин: Залишкова глибина протектора Нові зимові шини мають…
Leave a Comment