В Україні з’являться нові білоруські авто?

Час читання: < 1 хв.
0

До 2020 року на потужностях білоруського ВАТ «Вітязь» буде налагоджено серійне виробництво зарядних станцій для електромобілів, інформує «УкрАвтопром».

Про це днями повідомив голова Державного комітету з науки і технологій Республіки Олександр Шумілін. Він повідомив, що до держпрограми інноваційного розвитку Білорусі на 2016-2020 роки внесено комплексні доповнення і на реалізацію проектів Програми буде додатково спрямовано понад 50 млн рублів. Серед нових проектів Програми – створення виробництв по випуску засобів зарядної інфраструктури для електромобілів у ВАТ «Вітязь».

«Реалізація проекту вже почалася, але повномасштабне серійне виробництво зарядних станцій буде налагоджено в 2020 році», – сказав Шумілін.

Також раніше повідомлялося, що білорусько-британське підприємство «Юнісон» і китайська компанія Zotye підписали угоду про створення на території Білорусі складального виробництва 30 тисяч електромобілів марки Zotye.

Цей проект передбачає інвестиції в розмірі 560 млн доларів і створення високого ступеня локалізації виробництва до 2022 року. Передбачається, що вироблені електромобілі будуть реалізовуватися як на внутрішньому ринку, так і на ринках країн СНД.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.