Розкрито приховані функції автомобілів, про які варто знати кожному водію

0
809

Сучасні автомобілі оснащені широким спектром технологій та функцій, про деякі з яких водії можуть не знати. Експерти представляють три напрочуд корисні функції, про які багато водіїв можуть не знати.

Автоматичне регулювання ременів безпеки

Насправді, ремені безпеки – це не тільки важливий елемент безпеки в автомобілі, але й функціональний елемент. Маловідомим є той факт, що багато автомобілів оснащені автоматичним регулюванням ременів безпеки.

Ця інтелектуальна функція дозволяє автоматично регулювати натяг ременя у відповідь на силу зіткнення та гальмування. У разі аварії ремінь автоматично затягується, щоб забезпечити максимальний захист водія та пасажирів.

Електрохромні дзеркала заднього виду

Сучасні автомобільні дзеркала заднього виду роблять більше, ніж просто відображають зображення. Багато автомобілів оснащені електрохромними дзеркалами заднього виду.

Завдяки цій інноваційній технології дзеркало автоматично затемнюється, коли на нього потрапляє сильне світло, наприклад, фари ззаду іншого автомобіля. Це зменшує відблиски та покращує видимість водія в різних умовах освітлення.

Система контролю тиску в шинах (TPMS)

Багато водіїв можуть ігнорувати індикатор TPMS на приладовій панелі. Система контролю тиску в шинах (TPMS) контролює тиск у шинах і попереджає водія про відхилення від норми.

TPMS попереджає водія про низький тиск у шинах, допомагаючи уникнути нещасних випадків, спричинених несправністю шин. Правильний тиск в шинах також покращує зчеплення з дорогою і, таким чином, сприяє підвищенню паливної ефективності.

Ці три функції ілюструють, наскільки технологічно досконалими є сучасні автомобілі і наскільки важливо ознайомитися з їхніми функціями. Знання цих прихованих функцій не тільки підвищує безпеку під час руху, але й робить ваш автомобіль більш комфортним та ефективним.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.