Авто

Представлений Hyundai Mobion, який може рухатись боком

Share

Компанія Hyundai Mobis представила на виставці CES автомобіль Mobion, який по суті є допрацьованим Ioniq 5.

Він оснащений системою e-Corner нового покоління, що дозволяє всім чотирьом колесам повертатися незалежно на кут понад 90 градусів. Це дозволяє не тільки повторювати знамениту функцію Crabwalk у GMC Hummer EV та інших машинах, коли автомобіль зсувається по діагоналі, а й переміщатися просто вбік. Ця можливість дозволяє виконувати нестандартні завдання на дорозі та паркуванні, зокрема розворот щодо зафіксованої передньої чи задньої осі тощо.

Кожне колесо є, по суті, своєю власною закритою трансмісією. Hyundai Mobis називає цю технологію In-Wheel, що об’єднує електродвигун, функції гальмування, кермового керування та підвіски на кожному колесі.

Перша версія системи e-Corner була представлена ​​на цій виставці рік тому, але Hyundai Mobis продовжує її розробку та покращення. Mobion відрізняється від звичайного Ioniq 5 новим зовнішнім освітленням, яке може попереджати про нештатні ситуації інших водіїв. Система може проектувати зображення на землю в діапазоні 360 градусів, попереджаючи інших про передбачуваний напрямок руху автомобіля.

Поки що Hyundai нічого не каже про початок масового виробництва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Миськів Роман

Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.

Опублікував
Миськів Роман
Tags: Hyundai

Останні записи

У продажу з’явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми (ФОТО)

У продажу з'явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми. У США готові попрощатися з…

23.02.2025

Volkswagen обрушила ціни на кросовери ID. 4 CROZZ 2025 та ID. 6 CROZZ

Volkswagen влаштувала атракціон нечуваної щедрості на китайському ринку - електричні кросовери ID. 4 CROZZ 2025…

23.02.2025

Водіям загрожують штрафи до 1700 грн і позбавлення прав

В Україні посилюється контроль за дотриманням правил дорожнього руху, а порушників очікують суворіші санкції. Особливу…

23.02.2025

В ОАЕ дебютував 930-сильний Porsche Cayenne із диким тюнінгом Magnum

В ОАЕ дебютував 930-сильний Porsche Cayenne із диким тюнінгом Magnum. У Дубаї відбулася презентація глибоко…

23.02.2025

Названі основні правила безпеки на зимових дорогах

Рівень безпеки сучасних автомобілів настільки високий, що можна бути впевненим у безпеці поїздки навіть у…

23.02.2025

Skoda Space готують до дебюту: електромобіль тестують у морозних умовах

Після успішного запуску електромобіля Elroq, компанія Skoda активно працює над новим проектом у своєму портфоліо…

23.02.2025