Дизайн нового Renault Duster “злили” до прем’єри: кросовер змінився майже до невпізнання

Час читання: 2 хв.
0

Світову прем’єру нового Duster заплановано на 29 листопада 2023 року. Напередодні офіційного дебюту до мережі проникли перші фотографії наступного покоління цього кросовера, який, як і раніше, в залежності від ринку продаватиметься як під брендом Renault, так і Dacia.

На європейському ринку нова генерація Duster з’явиться на початку 2024 року, а 2025-го дістанеться ринків країн, що розвиваються.


Судячи з знімків, що втекли у відкритий доступ, Duster третього покоління розділить дизайнерські риси з концертом Bigster. Автомобіль повинен додати у розмірах, наростивши довжину до 4,4 метрів. За рахунок збільшених габаритів простір усередині салону паркетника буде збільшено.


Зовні машину чекає кардинальне перетворення, яке призведе до появи в її екстер’єрі суворішого облицювання кузова, спортивних елементів декору, а також фірмових решіток радіатора, стикованої з Y-подібними світлодіодними світловими елементами.

Зміни зазнають також кришка багажника, боковини та капот, а на даху розташуються нові рейлінги.


В основу автомобіля ляже модульна платформа CMF-B альянсу Renault-Nissan. На ній же раніше були побудовані нові Captur і Nissan Juke.

Якщо вірити чуткам, то продавати нові Duster на світовому ринку будуть з трьома варіантами двигунів – літровим бензиновим турбомотором на 120 кінських сил, 1,2-літровим гібридом потужністю 140 к.с., а також 1,3-літровим “наддувним” агрегатом 170 “сил”.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!