Представлений Volkswagen Polo 2024 – фізичні кнопки на кермі повернулися

Час читання: 2 хв.
0

Представлений Volkswagen Polo 2024, замовлення вже приймають, при цьому перша партія моделей буде доставлена ​​покупцям у лютому.

Модельний ряд Polo 2024 був скорочений до трьох моделей з автоматичною коробкою передач – 85TSI Life, 85TSI Style і GTI, що виключило з лінійки модель 70TSI Life з п’ятиступінчастою механічною коробкою передач.

Ціни на нові моделі також зросли, нижче представлені ціни в Австралії:

  • Polo 85TSI Life – 19 800 доларів США;
  • Polo 85TSI Style – 21 800 доларів США;
  • Polo GTI – 27 100 доларів США.

Однією з особливостей нової моделі 2024 є те, що системи контролю сліпих зон, попередження про рух заднім ходом і активного захисту пасажирів повертаються в Polo Style після того, як ці системи були раніше видалені через брак чіпів наприкінці 2022 року. На кермо Polo GTI також повернулися фізичні кнопки, замінивши сенсорні кнопки, які легко реагували на випадкові дотики.

Передньопривідні моделі Polo Life та Style оснащені 1,0-літровим трициліндровим бензиновим двигуном із турбонаддувом, максимальною потужністю 115 к.с. і максимальним моментом, що крутить, 200 Нм, який працює з семиступінчастою автоматичною коробкою передач з подвійним зчепленням.

Флагманська модель Polo GTI оснащена 2,0-літровим чотирициліндровим бензиновим двигуном з турбонаддувом та максимальною потужністю 200 к.с./320 Нм у поєднанні з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач з подвійним зчепленням та переднім приводом.

Polo Life початкового рівня стандартно поставляється із 15-дюймовими легкосплавними дисками, автоматичними світлодіодними фарами та датчиками дощу. Усередині знаходиться 8-дюймова комбінація приладів, 8-дюймовий сенсорний інформаційно-розважальний екран, є підтримка провдоних Apple CarpPlay і Android Auto, бездротової зарядки, сім подушок безпеки, автоматичне екстрене гальмування з виявленням пішоходів і велосипедистів, система допомоги при утриманні смуги руху. -Контроль і камера заднього виду.

Опціонально доступний пакет Vision and Tech, який додає бездротовий зв’язок Apple CarPlay та Android Auto, супутникову навігацію, 10,25-дюймову цифрову панель приладів, адаптивний круїз-контроль, центрування смуги руху та голосове управління.

Polo Style отримає 16-дюймові легкосплавні диски, матричні світлодіодні фари, світлодіодні задні ліхтарі з індикаторами проточної води, двозонний автоматичний кондиціонер, адаптивний круїз-контроль, 10,25-дюймовий дисплей приладів, напівавтоматичне паркування.

Пакет Sound and Tech додає бездротовий зв’язок Apple CarPlay та Android Auto, супутникову навігацію, вхід та запуск двигуна без ключа, голосове керування та аудіосистему Beats.

Polo GTI отримав спортивну підвіску та 18-дюймові легкосплавні диски. У салоні також передбачені бездротовий зв’язок Apple CarPlay та Android Auto, спортивне кермо з підрульовими перемикачами та спортивні сидіння з графічним декором у шотландську клітку та супутникова навігація. Покупці також можуть придбати пакет Sound and Tech, який включає 9,2-дюймовий інформаційно-розважальний екран і аудіосистему Beats.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!