У Німеччині автомобілі Tesla не можуть пройти техогляд

0
3563

Під кінець року німецька організація TÜV, відома на батьківщині своїм авторитетом, «викотила» дослідження TÜV Report 2024. У ньому, як, власне, і завжди, експерти підраховували кількість випадків, коли той чи інший автомобіль у Німеччині з якихось технічних проблем не міг пройти технічний огляд.

Сумарно німецькі аналітики проаналізували понад десять мільйонів машин. І результати автомобілів, як мінімум, одного дуже популярного автомобільного бренду виявилися несподіваними.

Незважаючи на зусилля компанії Tesla, яка досягла суттєвого збільшення з точки зору якості, у Німеччині назвали одну з її моделей найненадійнішою і навіть небезпечною для експлуатації.


Так, згідно зі звітом TÜV Report 2024, у категорії двох-трьохрічок електрокар Tesla Model 3 розташувався на останньому місці, поступившись 111 моделям автомобілів. Якщо заглянути глибше у статистику, то вона й зовсім жахає.

Німці зазначають, що майже 15 відсотків таких машин “Тесли” не змогли пройти технічного огляду!

З електромоторами у випадку з моделями Tesla все виглядає непогано, проте все дуже погано з підвіскою та гальмами. Причому обидва дефекти, які заради справедливості актуальні, але значно меншою мірою для інших електромобілів, носять небезпечний характер. У результаті кожна шоста електричка Model 3 завалюється при проходженні ТО.

Що стосується кращого електромобіля, то ним став місцевий VW e-Golf лише з 2,6-відсотками машин, які не зуміли пройти техогляд у 2023 році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.