Названо 7 компактних кросоверів з дуже надійними двигунами

0
6270

Як відомо, двигун – це серце будь-якого автомобіля. І як він надійний, так само можна вважати міцним саму машину. Іспанські журналісти склали ТОП-7 моделей, які мають найбільш безпроблемні двигуни. Як сегмент, у якому проводилося дослідження, було обрано популярний клас компактних кросоверів.

Mazda CX-5

У подібних рейтингах автомобілі японських брендів завжди знаходяться на лідируючих позиціях і цей ТОП не став винятком. Все завдяки його лінійці двигунів, що складається з 2- та 2,5-літрових атмосферних бензинових моторів, які за десятиліття показали себе тільки з хорошого боку.

Honda CR-V

Ще один представник автопрому з «країни сонця, що сходить», який здатний забезпечити своєму власнику відсутність технічних проблем з двигунами протягом сотень тисяч кілометрів.

Безвідмовність 2- та 2,4-літрових «атмосферників» у випадку з CR-V не піддається сумнівам, як і загальна надійність самого автомобіля, яку авторитетне видання «J.D.Power» оцінює у 83 бали зі 100.

Volkswagen Tiguan

Один із бестселерів компанії VW як загалом, так і в сегменті SUV. І багато в чому це пов’язано з його моторною гамою, що складається з 1,4- та 2-літрових бензинових агрегатів, а також 2-літрового дизеля.

А ось із загальною надійністю цієї моделі все не так чудово, як із двигунами. Цей показник експерти «J.D.Power» оцінили у 77 балів зі 100, що є не найкращим, але й не відверто поганим значенням.

Lexus NX

Поява в цьому списку кросовера Lexus не дивна з огляду на те, що моделі цього суббренду Toyota завжди були еталонами в аспекті надійності. Основний похвали удостоївся 2,5-літровий мотор, що працює в парі з електричною системою.

Він здатний похвалитися невисокою витратою палива та відсутністю якихось серйозних «болячок». Що стосується загальної надійності NX, то вона становить 81 бал зі 100.

Kia Sportage

2- і 2,4-літрові бензинові мотори, а також дволітровий «дизель» у Kia Sportage зарекомендували себе як дуже надійні, що дозволило моделі зайняти в цьому ТОП почесне п’яте місце.

При цьому з точки зору загальної безвідмовності цей автомобіль є одним із лідерів у сегменті з показником 88 балів зі 100.

Subaru Forester

Бестселер Subaru, здатний забезпечити не тільки високий рівень загальної надійності (84 бали зі 100), але ще й похвалитися хоч і «опозитними», але міцними двигунами.

Toyota RAV4

Замкнув цей ТОП один з найбільш популярних кросоверів у світі, який крім високого рівня сукупної надійності (її оцінюють у 81 бал зі 100) має гідну лінійку двигунів.

Але окремо в ній іспанські журналісти виділяють гібридну силову установку, що не підключається, більше 200 кінських сил, яка крім відсутності технічних несправностей має ще й дуже низьку витрату палива.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.