Авто

Розкрито подробиці про новий двигун, який з’явиться у свіжому Suzuki Swift

Share

На Токійському автосалоні компанія Suzuki привернула увагу не лише кількома новинками, серед яких виявився концептуальний електричний кросовер eVX, але ще й інформацією про повністю новий двигун Z-Series. Саме його пророкують під капот нового покоління компакт Swift, а також інших моделей компанії.

Мотор проходить під кодовим найменуванням Z12 і є безнаддувним 3-циліндровим агрегатом робочим об’ємом 1,2-літра, який прийде на зміну актуальному 1,2-літровому 4-циліндровому двигуну серії K.

Головними відмінностями нового силового агрегату від колишнього стане покращена легкість та екологічність. Крім того, в Suzuki обіцяють, що двигун Z-Series забезпечить покращену паливну економічність, хоча конкретні цифри поки не розкриваються.

Передбачається, що потужність «трійки» опиниться на рівні 4-циліндрового агрегату K-серії, що діє, але крутний момент виявиться вищим завдяки збільшеному об’єму циліндрів (400 кубічних сантиметрів на циліндр).

Першою моделлю, яка отримає новий двигун Suzuki, стане хетчбек Swift наступного покоління. Його прем’єра у серійному варіанті відбудеться у найближчі кілька місяців.

У перспективі новий 3-циліндровий агрегат японської марки перекочує під капоти інших популярних у країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону моделей, таких як Ignis, Baleno та Fronx.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скарбик Павло

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

Опублікував
Скарбик Павло
Tags: Suzuki

Останні записи

У продажу з’явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми (ФОТО)

У продажу з'явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми. У США готові попрощатися з…

23.02.2025

Volkswagen обрушила ціни на кросовери ID. 4 CROZZ 2025 та ID. 6 CROZZ

Volkswagen влаштувала атракціон нечуваної щедрості на китайському ринку - електричні кросовери ID. 4 CROZZ 2025…

23.02.2025

Водіям загрожують штрафи до 1700 грн і позбавлення прав

В Україні посилюється контроль за дотриманням правил дорожнього руху, а порушників очікують суворіші санкції. Особливу…

23.02.2025

В ОАЕ дебютував 930-сильний Porsche Cayenne із диким тюнінгом Magnum

В ОАЕ дебютував 930-сильний Porsche Cayenne із диким тюнінгом Magnum. У Дубаї відбулася презентація глибоко…

23.02.2025

Названі основні правила безпеки на зимових дорогах

Рівень безпеки сучасних автомобілів настільки високий, що можна бути впевненим у безпеці поїздки навіть у…

23.02.2025

Skoda Space готують до дебюту: електромобіль тестують у морозних умовах

Після успішного запуску електромобіля Elroq, компанія Skoda активно працює над новим проектом у своєму портфоліо…

23.02.2025