У Renault Duster з’явиться молодіжна крос-купе версія: перші зображення

0
1396

Близько тижня тому відбулася офіційна прем’єра нового покоління кросовера Renault Duster, який на низці ринків продається під брендом Dacia. Автомобіль сильно змінився зовні, а також пережив низку технічних змін.

Але, як виявилося, це не єдиний варіант “Дастера”, який пропонуватимуть покупцям. У цієї популярної моделі з’явиться версія крос-купе, призначена для молоді Південної Америки.

Напередодні дебютував новий концепт-кар Renault Niagara (колаж вище), який є провісником купеподібного виконання Duster для латиноамериканського ринку. Використовуючи його зображення незалежні дизайнери уявили, який вигляд матиме такий кросовер у реальності.

Судячи з підготовлених рендерів, купеподібний Duster помітно відрізнятиметься від своєї традиційної модифікації, призначеної для європейського ринку. Машині дістанеться передня частина кузова і корма, запозичені у прототипу Niagara.

Єдине, що збігатиметься з дизайном Duster, це боковини, та й то лише частково, оскільки крос-купе матиме похилу лінію даху.

Технічних подробиць про проект поки що немає, але відомо, що він буде побудований на платформі “Дастера” CMF-B, а також буде належати до сегменту C-SUV. Таким чином, машина має виявитися трохи більшою за простий Duster.

Як силову установку в ній можуть задіяти гібридний агрегат, що працює на базі ДВЗ і 48-вольтового стартер-генератора, а також електромотора, встановленого на задній осі.

Очікується, що прем’єра нового кросовера Renault в Латинській Америці відбудеться приблизно в середині наступного року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.