Оновлений кросовер Volkswagen T-Roc надійде у продаж у 2026 році

Час читання: < 1 хв.
0

Volkswagen знаходиться у процесі оновлення свого модельного ряду авто з двигуном внутрішнього згоряння. Німецький бренд буквально днями оновив Passat та Tiguan, а також готується до глибокого рестайлінгу хетчбека Golf. Три моделі, які виробник з Вольфсбурга перетворить на електричні після закінчення комерційного терміну служби, але які є останніми моделями бренду з ДВС. Цю особливу роль відіграє друге покоління однієї з найпопулярніших моделей із моменту її запуску: T-Roc.

Компактний позашляховик зумів зарекомендувати себе як одна з моделей бренду, що найбільше продаються, з моменту його запуску — за 6 років було реалізовано понад 1 млн екземплярів моделі. Рекорд, який змусив виробника відмовитись від короткострокової альтернативи серед своїх електричних моделей та зробити ставку на друге покоління, яке буде представлено у другій половині 2025 року. Майбутній T-Roc залишиться компактним позашляховиком, заснованим на тій же платформі MQB Evo, що і Golf, і використовує більшу частину нових технологій, що дебютували на борту нового Tiguan.

Німецька фірма тримає в абсолютному секреті дизайн новинки, який буде далекий від нинішнього як спереду, так і ззаду, але все ж таки збереже спортивніший відтінок. Майбутній T-Roc з’явиться із новими функціями та технологіями, актуальними на початок весни 2026 року, після запуску у виробництво наприкінці 2025 року. Покупці зможуть обирати лише між електрифікованими бензиновими двигунами та новим гібридом, який не підключатиметься до мережі. Ця силова установка нині немає у жодної моделі групи Volkswagen.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!