Ford анонсувала тизером дебют нового Mustang GT California Special

0
187
UPG

Генеральний директор Ford Джим Фарлі опублікував новий тизер, на якому крізь затемнене зображення видно контури решітки радіатора Mustang. Текст у пості підтверджує, що фотографія пов’язана з тим, «що буде далі з Mustang», і не важко розглянути літери GT/CS. Шанувальники Ford миттєво впізнають емблему Mustang California Special. Але це ще не все.

Однак після освітлення тизера за допомогою фоторедактора можна розглянути ще й цифри, які вказують на широту та довготу. Вони вказують на Outlets of San Clemente, торговий центр, розташований у передмісті Лос-Анджелеса Сан-Клементе. Імовірно, саме тут відбудеться дебют нового California Special. Очевидно, що щось, пов’язане з Каліфорнійським спецвипуском, відбудеться 11 листопада лише через три дні після публікації цієї статті. потрапляємо в

California Special вже давно є лише пакетом стайлтингу для легендарної моделі, що часто долає розрив між комплектаціями GT та Shelby. Вперше він з’явився 1968 року, пропонуючи псевдо-Шелбі за трохи менші гроші. Ford відродив цю опцію у 2007 році разом із легендарними Shelby GT500 та Shelby GT.

Зміни в GT/CS не завжди мають суто естетичний характер. Скромні зміни у вихлопній системі, впуску та налаштуванні підвіски були частиною доопрацювань у минулому.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.