У США продають унікальний автомобіль-іграшку із СРСР

0
1329

На онлайн-аукціоні Bring a Trailer з’явився унікальний педальний автомобіль, що копіює дизайн легендарної моделі “Москвич-408”. Ця педальна машина, створена для дітей ще в СРСР, була виставлена на продаж. Специфікації та особливості цього цікавого лота привертають увагу колекціонерів.

Педальний автомобіль “Москвич-408” є точною реплікою оригінальної моделі, за винятком відсутності дверей та даху. У СРСР такі іграшки були дуже популярними, але сьогодні їх знайти стає все складнішим завданням. Цей екземпляр педального автомобіля виконаний із металевим кузовом, пофарбованим у червоний колір. Він також прикрашений пластиковим лобовим склом, фарами та хромованими деталями, що додає йому автентичності.

Інтер’єр цієї педальної моделі включає біле кермо та одне чорне сидіння. Для руху необхідно крутити педалі, аналогічно велосипеду. Усередині також є муляжі приладів. Попри цікавий дизайн та старання творців, слід зазначити, що екземпляр, виставлений на продаж, не оснащений акумулятором, необхідним для роботи фар. Однак це можна легко усунути, встановивши акумулятор самостійно.

Власник відзначив наявність кількох подряпин на кузові, але загалом педальний автомобіль перебуває в хорошому стані. Торги цим унікальним педальним автомобілем завершаться через шість днів. На цей час не було зроблено жодної ставки, але цей екземпляр точно приверне увагу поціновувачів колекційних іграшок та автомобільних раритетів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!