Новий Ford Mustang набирає популярності швидкими темпами

0
470
UPG

Dodge Challenger залишається масклером, що найбільше продається в США, але Ford Mustang скорочує цей розрив і цілком може обігнати свого найближчого конкурента до кінця нинішнього року. Чого, звичайно, слід очікувати, враховуючи, що і Dodge Challenger, і Chevrolet Camaro випускаються останній рік.

Так, за перші дев’ять місяців 2023 року Dodge продав загалом 35 350 екземплярів незмінно популярного Challenger . Це дуже солідна цифра для такого старого автомобіля, як Challenger , і це означає, що він все ще утримує корону самого маслкара, що продається на північноамериканському ринку. Однак його перевага скоротилася, оскільки Ford удалося продати 35 315 екземплярів Mustang за аналогічний період.

На користь Мустанга працює той факт, що у продажу з’явилася модель сьомого покоління: вересень став першим повним місяцем продажів новинки. Близько 76% всіх Mustang , проданих у третьому кварталі, припали саме на вересень, всього 6575 примірників, що говорить про те, що нова модель була добре прийнята покупцями.

Ще в гонці продажів бере участь Chevrolet Camaro . Як і в останні роки, в 2023 році він продовжує значно відставати від Challenger і Mustang настільки, що за перші три квартали цього року було продано всього 24 688 екземплярів «Камаро» . Тим не менш, це на 28,7% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і може бути частково пов’язане з тим, що модель 2024 року стане останньою поточного покоління.

Хоча Challenger і Mustang продовжують домінувати на ринку, не все так райдужно та сонячно. Фактично, продажі Challenger у третьому кварталі впали на 33% порівняно з аналогічним періодом минулого року. За перші дев’ять місяців 2023 продаж Challenger впав на 16% в порівнянні з аналогічним показником минулого року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.