Названо плюси передньопривідного кросовера, і їх чимало

0
111

Маркетологи вигадали поняття «передньопривідний кросовер». На ринку є моделі, які мають лише одну модифікацію, а є автомобілі з різними варіантами. Кросовер з повним приводом, зрозуміло, коштуватиме значно дорожче. Але чи вже всім потрібний саме повнопривідний автомобіль? Експерт автомобільного журналу “За кермом” Олексій Ревін знайшов плюси саме передньопривідних модифікацій.

Плюс перший – економічність. Кросовери з переднім приводом зазвичай економічніші у плані витрати палива. Справа в тому, що за рахунок відсутності приводу на всі колеса вони легші, що дозволяє зменшити апетит.

Плюс другий – ціна. Кросовери з переднім приводом, як правило, пропонуються за доступнішими цінами, ніж їх повнопривідні версії. Справа в тому, що повний привід вимагає додаткових компонентів та технологій, що збільшує вартість автомобіля.

Плюс третій – маневреність. Так як передньопривідні кросовери зазвичай легші за повнопривідні, вони мають кращу маневреність і легше в управлінні. Через легшу конструкцію та відсутність приводу на задні колеса передньопривідні кросовери динамічніші, особливо на асфальтованих дорогах та в міському середовищі.

Плюс четвертий – простота обслуговування. Через відсутність повного приводу обслуговування та ремонт передньопривідних кросоверів більш просте та дешеве.

Плюс п’ятий – надійність. Передньопривідні версії завжди надійніші, ніж повнопривідні. Пояснення просте: чим менше вузлів та деталей, тим менша ймовірність поломок.

На закінчення експерт додав, що вибір між передньопривідним та повнопривідним кросовером залежить від ваших конкретних потреб та умов експлуатації .

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!