Названі прості поради для швидкого прогріву авто взимку

0
884

Намагаючись якнайшвидше прогріти автомобіль після морозної ночі водії часом роблять деякі помилки, які, навпаки, уповільнюють процес. Про те, чого робити не потрібно при прогріванні транспортного засобу.

Обдув “пічки” на максимум

Таким чином можна швидко нагріти салон, якщо добре прогріти двигун, інакше така процедура не дасть бажаного ефекту. Вся річ у тому, що рідина, що охолоджує, у двигуні повинна прогрітися хоча б до мінімальних 50 градусів – тоді в салон починає надходити злегка підігріте повітря. Але навіть у такому разі холодне повітря все ще не встигатиме прогріватись. Тому оптимальним рішенням буде виставити мінімальну швидкість обдування або натиснути режим “Auto” на системі “клімат-контролю”.

Ігнорування режиму рециркуляції повітря

Навіть якщо за вікном мінусова температура, в машині все одно буде на пару градусів тепліше. Тому, набагато краще, якщо пічка братиме повітря прямо з салону, але не з вулиці, а система поступово догріватиме повітря. Відповідно, і витрата палива буде меншою.

Прогрівання двигуна в авто

Усі сучасні двигуни оснащені електронікою, яка відстежує параметри їхньої роботи. Залежно від ступеня промерзання, після запуску двигун прогрівається на підвищених обертах від 3 до 5 хвилин. Після чого стрілка тахометра падає на робочі обороти та можна їхати. У русі, працюючи на середніх оборотах, двигун нагріє охолодну рідину швидше. І також можна буде заощадити на паливі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!