Щоосені в Україні багато автовласників стурбовані сезонною заміною шин. Деяким українським водіям треба подбати про це вже наприкінці вересня.
Міняти літні шини на зимові потрібно тоді, коли середньодобова температура повітря опускається близько +7 градусів. У цей час зростає ймовірність різкого похолодання та ожеледиці, через що літня гума працює майже на межі своїх зчіпних властивостей. Тому краще перевзутися заздалегідь, ніж ризикувати потрапити до ДТП.
В Україні вже у вересні середня температура повітря вночі опускається до +7 градусів у західних областях (Львівській, Закарпатській та інших областях). Вдень температура повітря, звісно, помітно більша. Проте вночі температура повітря в західних регіонах нашої країни помітно знижується. До того ж, випадає багато опадів. Так, якщо у вересні загалом по Україні за 6 днів випадає 30 мм опадів, то у західних областях – 60 мм.
До речі, у вересні 2022 року в Україні вже спостерігалися нічні заморозки у багатьох областях. Тому настав час подумати про зміну літніх шин на зимові. Якщо ви встановлюєте зимові шини, які вже використовували раніше, врахуйте, що глибина протектора у них повинна бути не менше 4 мм. Інакше користі від такої гуми буде мало.
Досвідчені водії рекомендують встановлювати шиповані покришки, якщо доводиться більше їздити містом із чистими дорогами, але при цьому потрібно регулярно виїжджати за місто. В іншому випадку цілком підійдуть прості нешиповані шини.
Німецька компанія Mercedes-Benz проводить тестування рестайлінгової версії свого купеподібного кросовера GLE Coupe. Прототип в камуфляжі…
Ціни на батареї для електромобілів впали до історичного мінімуму, знизившись за рік на 20%. Середня…
З настанням сильних морозів автомобільні вузли та агрегати зазнають значних навантажень, що часто призводить до…
Головний дизайнер Renault розповів, що цілий список нових електромобілів компанії, які з'являться з 2028 року,…
Автомобіль потребує постійної уваги та регулярного технічного обслуговування, а ремонт часто стає суттєвою статтею витрат,…
За словами фахівців картон перед решіткою радіатора частково блокує надходження холодного повітря під капот, що…
Leave a Comment