Як дізнатися, що в бак залито погане паливо, і що робити в цьому випадку

0
144

Якість палива дуже сильно впливає на роботу двигуна, паливної та вихлопної систем. Як зрозуміти, що автомобіль їздить на невідповідному бензині.

При поганому бензині автомобіль починає працювати з великими перебоями, наче деякі циліндри не працюють зовсім. Причиною стає передчасне згоряння палива у тих циліндрах, де датчики детонації не змогли вирівняти параметри роботи двигуна.

Друга ознака неякісного пального – це чорний дим із вихлопної труби. Це означає, що паливо згоряє в повному обсязі.

Також автомобіль заправлений неякісним паливом, якщо воно заводиться не відразу при повній справності всіх елементів. Таке часто трапляється з дизельними моторами, яким особливо важлива якість палива.

Зробити висновок про низьку якість пального можна зі зміни звуку вихлопу. Через неправильну роботу двигуна паливо, що не встигло згоріти, викидатиметься в розпечений вихлоп. Згоряючи там, воно пошкоджуватиме датчики, каталізатор та вихлопну трубу.

П’ята ознака поганого палива – це різка втрата потужності. Зазвичай це відбувається одразу після заправки.

Свічки запалювання також можуть сказати про низьку якість палива. Так, якщо машина почала поводитись дивно, можна відкрутити одну свічку і уважно огляньте електрод. Він має бути сухим і чистим, з невеликою кількістю чорного нагару. Рудий або яскраво-червоний нагар говорить про низьку якість пального.

Зараз читають  Дизель чи бензин – який двигун краще вибрати?

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.