Чому міняти масло в автомобілі за регламентом – погана ідея

0
496

Кожен автомобіліст знає, що регулярна та своєчасна заміна моторної олії гарантує тривалу роботу силового агрегату. Залишається відкритим питання: як часто міняти?

Оптимальний інтервал заміни моторного масла вказано в інструкції з експлуатації автомобіля. У мануалі вказано дві різні цифри: штатна заміна та за умови експлуатації у несприятливому середовищі. Як правило, увагу звертають лише на перше значення.

Інтервал між замінами олії залежить від двигуна. Говорячи про середньостатистичні авто, то, як правило, йдеться про 12-15тис.км. За умови експлуатації з підвищеним навантаженням період заміни скорочується вдвічі – тобто до 7,5 тис.км.

Враховуючи умови експлуатації в Україні, які сміливо можна назвати підвищеним навантаженням, правильно мінятиме масло виходячи з рекомендацій для «несприятливих умов». Підвищене навантаження на силовий агрегат запуски при температурі -20 градусів за Цельсієм, короткочасні поїздки, їзда по грунтовці і т.д. Майже кожен автомобіль експлуатується за подібних умов. Тому правильно мінятиме масло частіше!

Зараз читають  5 способів продовжити життя двигуна автомобіля за допомогою бензину

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.