Багато водіїв і автолюбителі з початком осені починають замислюватися про те, як вибрати зимову гуму, де купити і якому виробникові віддати перевагу. Питання це не таке просте, як може здатися на перший погляд. Тому сьогодні ми поговоримо про те, яку зимову гуму вибрати і як це зробити.
При виборі зимової гуми важливо, в першу чергу, визначити, в яких умовах буде експлуатуватися автомобіль: експлуатація по місту, поїздки за місто в ліс, на дачу, в селища. У першому випадку краще віддати перевагу зимової нешипованной гумі, у другому – краще віддати перевагу зимовій гумі з шипами.
Гума, яка підійде у всіх ситуаціях, просто не існує, на її універсальність сподіватися просто не можна. Це обумовлено виробництвом самої гуми, в тому числі складом, який потрібен для виробництва автотранспортних покришок. Покришки для літнього часу виробляються в більш жорсткому варіанті, покришки для зими самі по собі м’якше. Всесезонні покришки підходять тільки для європейських зим, які вважаються м’якими.
Нешиповані гуми бувають двох типів: скандинавські зимові нешиповані шини та європейські зимова нешипована гума. Крім того, фахівці стверджують, що європейський тип нешипованной гуми дуже схожий на гуму протидощові. Особливостями є діагональний малюнок, розвинена мережа каналів для відведення води, численними тонкими прорізами, а також грунтозачепами, які відрізняються потужністю, і розташовані по периферії протектора. Довжина прорізів повинна бути великою, тоді збільшується кромочная довжина, якими шини автомобіля чіпляються за дорогу.
Шини скандинавського типу характеризуються розрідженим малюнком. «Шашечки» розміщуються на шинах в шаховому порядку на великій відстані один від одного. Такий проектор продавлює поверхня льоду на дорозі або ж сніжного насту, при цьому очищаючись від снігу, а також бруду. Такі шини мають ефективне зчеплення з дорогою, яка засніжена або покрита льодовою кіркою. Вони ідеально підходять для маршрутів, які проходять по пересіченій місцевості.
Виробників зимової гуми досить багато, тому потрібно визначитися з брендом. Найчастіше споживачі вибирають шини компаній, які пропонують продукцію за досить низькою ціною. Вибравши марку необхідно відвідати кілька автомагазинів, щоб порівняти ціни, а також дізнатися про шиномонтажі, який знаходиться поруч. Зимова гума має гарантійний талон, а також інструкцію по експлуатації. Вибір зимової гуми потрібно робити, тільки знаючи тип автомобіля, а також розміри, про що можна дізнатися з сервісної книжки на транспортний засіб.
Кілька власників Tesla Cybertruck повідомили про небезпечні випадки, коли металеві панелі кузова відривалися під час…
Представницький седан Mercedes-Benz S-Class наступного року очікує на велике оновлення. Про це повідомив сам німецький…
Експерти TopSpeed назвали 10 найнадійніших автомобілів, здатних без проблем проїхати понад 320 тис. км. Хто…
На заході Tech Days у Ландсхуті марка BMW поділилася першими подробицями щодо розробки нових електричних…
Шанхайське видання Leixing Pindao склало рейтинг електромобілів за швидкістю зарядки, протестувавши 26 моделей із пробігом…
BMW представила прототип Vision Vehicle із передовою системою управління Heart of Joy, яку компанія вважає…
Leave a Comment