Фахівці дали рекомендації по вибору зимових шин

0
56

Найважливіший критерій при покупці зимових шин – це тип і їх розмір. Розмір зимової гуми повинен відповідати рекомендації виробника машини. Не треба експериментувати і, наприклад, ставити на автомобіль завищені, занижені або завужені колеса, тому що це впливає на саму їзду і безпеку.

Важливо не забувати, що шина є єдиною частиною, що з’єднує машину з дорогою. І пляма контакту шини є дуже важливою областю, в зв’язку з цим до підбору і придбання зимових покришок необхідно підходити дуже уважно.

Якщо вести мову про тип зимових шин, то їх два: шиповані і нешиповані. Який з них купувати, залежить від того, де експлуатується автомобіль. У шипованих покришок є свої плюси і мінуси. Переваги їх у тому, що подібні шини мають краще зчеплення з дорогою, зокрема, на снігу і в ожеледь. Причому на відкритому асфальті зчеплення подібної гуми з дорогою буде трохи гірше, адже шипи починають по ній ковзати, пояснив фахівець.

У нешипованних зимових шинах також можна назвати переваги та недоліки. З плюсів: – подібні покришки менш гучні при русі по асфальту. Однак при цьому на льоду гальмівний шлях у подібних шин більший, ніж у шипованих.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.