Назвали ідеальний річний пробіг для автомобіля

Експерти вважають, що купувати стару машину з невеликим пробігом - не найкраща ідея.

0
148

Вибираючи старий автомобіль, слід звертати увагу не тільки на його вік і пробіг, а й ще на кілька елементарних речей. Серед них – в яких умовах він використовувався, скільки власників змінив, чи введений він в експлуатацію. Крім цього потрібно звернути увагу на ще один показник – скільки кілометрів він проїхав за рік.

Фахівці Carsweek відзначають, що на стан автомобіля не завжди впливає його пробіг і вік. Вони відзначають, що найкращий варіант при купівлі вживаного автомобіля – якщо він проїжджає не більше 15 000 – 20 000 км на рік.

При цьому слід звертати увагу на те, де транспортний засіб використовувалося. Якщо попередній власник їздив з дому на роботу з поїздками в сільську місцевість на вихідних, то занепокоєння може зникнути. Однак якщо автомобіль їздив тільки в місті чи по розбитих дорогах, то про його покупці варто серйозно подумати.

Стиль водіння «газ-гальмо», який активно практикується багатьма в великих містах, безумовно, пошкоджує більшу частину основних вузлів автомобіля, і вона напевно піддавалася великим навантаженням.

Авто з малим пробігом теж не рекомендується купувати. Регулярні тривалі стоянки на одному місці шкідливі для машини. У цих випадках акумулятор, шини та лакофарбове покриття, що піддається впливу сонячних променів. При тривалому перебуванні на місці виходять з ладу і різні гумові ущільнювачі.

Тому фахівці відзначають, що слід розглядати автомобілі з максимальним пробігом до 75 000 км у віці від 4 до 5 років. Це означає не більше 15 000 км на рік за умови, що автомобіль використовується не тільки в міських умовах і, отже, більшу частину часу проводить не в пробках.

Читайте також  10 прихованих функцій автомобіля, про які ви могли не знати

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.